Ворог стягнув 30 гіперзвукових ракет “Кинжал”: росіяни можуть їх використати для завдання ударів по деяких важливих об’єктах на території України

Росіяни розмістили на аеродромі 929-го Державного льотно-випробувального центру міністерства оборони РФ імені В. П. Чкалова в Ахтубінську Астраханської області щонайменше 30 ракет Х-47 Кинжал.

Про це СтратКом ЗСУ (Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України) повідомив у своєму Telegram-каналі, передає Кореспондент.

“Така концентрація ракет цього типу може говорити про те, що росіяни можуть їх використати для завдання ударів по деяких важливих об’єктах на території України”, – сказано в повідомленні.

Представники ЗСУ зазначають, що всього на озброєнні армія РФ має близько 40 Х-47, а їхнє використання може свідчити про обмежений ракетний ресурс РФ.

“За весь період війни ці ракети використовували для удару по території України тільки один раз. Якщо почнуться застосування, це буде показовим, наскільки їхній ресурс обмежений”, – підсумували в СтратКомі ЗСУ.

Нагадаємо, Росія ще має в запасі понад дві тисячі старих ракет Х-55 та Х-22. Цієї кількості російської армії може вистачити на кілька місяців.

Крім того, британська розвідка заявила, що в РФ закінчуються високоточні ракети.