“Вперше в житті пожалкував, що я журналіст. Намагався буквально фізично тримати себе в руках”: Цаплієнко розповів про зустріч з окупантом, який бомбив мирні міста

Публікуємо допис без перебільшення легендарно журналіста Андрія Цаплієнка. Він вперше в житті дав вихід емоціям і заявив: “Лють, від якої темніє в очах. Коли перед тобою істота, яка прилетіла в твою вільну країну, бомбити твоє рідне місто.

Намагався буквально фізично тримати себе в руках. Невимовне бажання зустрічатись з такими не з мікрофоном, а з великим калібром. Вперше в житті пожалкував, що я журналіст.

Раніше військовий журналіст повідомив, що херсонським партизанам вдалося знищити ворожий склад боєприпасів, виклавши у Телеграм звернення херсонських партизанів з руху “Жовта стрічка”.

Людина у балаклаві розповіла також про розташування російських загарбників. Дві сотні окупантів, за словами партизана, перебуває у компанії “Солар лаб” на Миколаївському шосе – 5 кілометр. Ще понад 100 загарбників розмістилися у колишній будівлі СБУ на вулиці Лютеранська 1. “Обидва місця спалять або партизани або ЗСУ, — обіцяє партизан.

Рух “Жовта стрічка” підтримує акцію “Стоп референдум” та блокуватиме будівлі й битимемося на вулицях і мостах за Херсонщину. Партизани заявили, що не підтримують жодного проросійського уряду, а зрадники й причетні до окупації вже у “списках смертників”.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.