Всі насторожились – щось буде! Бункерний виліз з-під землі і збирається в закордонне відрядження до лукашекна в Гродно

Російський диктатор Володимир Путін вирішив здійснити закордонний візит. Щоправда, надто далеко він не поїде.

Після повномасштабного вторгнення в Україну Путін відсиджувався у бункерах та боявся показатися на людях. Російський диктатор переживав за свою безпеку та життя, і цей страх таки має підстави.

Як повідомляють російські пропагандисти, Путін вирішив вилізти з-під землі та навіть виїхати за межі країни, передає 24 канал. З 24 лютого таке бажання у нього з’явилося вперше.

Як заявив прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін, Путін попрямує аж у білоруське місто Гродно. Там він збирається відвідати форум регіонів “Союзної держави”, він триватиме з 30 червня по 1 липня.

На тому ж форумі російський диктатор має заплановану зустріч зі своїм білоруським “колегою” Олександром Лукашенком. Вірогідно, Путін спитає в нього, чому той досі не напав на Україну, а Лукашенко спробує знайти якусь відмовку, адже боїться втратити свою армію.

Крім того, він переживає за бурхливу реакцію суспільства, яке й так не плекає до нього великої симпатії.

Раніше повідомлялось, що до Лукашенка в Мінськ злітаються урядові літаки Росії на чолі з Володіним. Згідно з повідомленням, у Національному аеропорту “Мінськ” вже приземлився Ту-214 спеціального льотного загону “Росія” з реєстраційним номером RA-64521. ВІн прилетів з Москви, а перед ним приземлився й інший літак. Є інформація, що на ньому прибув голова Держдуми Росії В’ячеслав Володін, відомий своїми цинічними заявами щодо України.