Всі вже бачили? Реакція Макрона і Шольца на раптовий гул в небі під час зустрічі в Києві: Зеленський в свою чергу продемонстрував “холоднокровність”

Під час пресконференції європейських лідерів у Києві, що відбулася 16 червня, у небі з’явився якийсь гул. У мережі показали фото реакції на нього президента Франції Еммануеля Макрона, канцлера Німеччини Олафа Шольца й українського лідера Володимира Зеленського.

Знімки у Facebook опублікував фотограф Ян Доброносов, передає Obozrevatel. Як видно з кадрів, “непідготовлені” Макрон і Шольц добряче насторожилися та підняли очі до неба в пошуках джерела звуку.

А от уже “досвідчений” Зеленський зберігав спокій, не подавши навіть виду, що відбувається щось “не за планом”. Український лідер був стриманим і зосередженим, втім, як щодня впродовж останніх 113 днів.

Користувачі мережі активно відреагували на таку різницю в реакціях лідерів. Вони звернули увагу на витримку Зеленського та припустили, що після такого випадку західне озброєння може прибути в Україну швидше.

“Дайте Шольцу каску (та що приїхала (мала приїхати) як допомога)”, “То працювала поставлена Німецька ППО”, – іронізували коментатори.

Нагадаємо: 16 червня президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Олаф Шольц і прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі, які прибули із спільним візитом в Україну, провели переговори з українським лідером Володимиром Зеленським. Головною темою обговорення стала війна проти Росії. Україна передала лідерам пропозиції щодо нових санкцій проти Росії та наголосила на необхідності натиснути на агресора.