Вся мережа гуде: агонія диктатора! Просто зараз – почав сіпатись, конвульсії. На кадрах зафіксували дивну поведінку путіна і політиків на саміті ОКДБ

Політики-учасники саміту країн Організації договору колективної безпеки відзначилися дивною поведінкою під час заходу. Особливо вирізнялися президент Росії Володимир Путін та самопроголошений лідер Білорусі Олександр Лукашенко.

Як видно на кадрах трансляції, яку вели росЗМІ, останній “завис”, поки Путін вкотре розповідав про “розгул неонацизму в Україні”, пустивши очі під лоба. Російський же президент конвульсивно сіпався під час розмови з президентом Таджикистану

Нагадаємо: під час саміту Лукашенко заявив, що Росія не повинна сама боротися з розширенням НАТО. Для цього повинні згуртуватися та поєднати зусилля всі країни Організація Договору про колективну безпеку.

“Без якнайшвидшого згуртування ОДКБ нас завтра може не бути, якби ми одразу виступили єдиним фронтом, не було б цих пекельних санкцій, Росія не повинна боротися зі спробою розширення НАТО наодинці”, – наголосив самоназваний президент Білорусі.