“Всіх незгодних розстрілюватимуть на місці”: пропагандисти Путіна відзначилися “шокуючою” заявою про Україну, в мережі хвиля жартів

Російські пропагандисти в ефірі одного з телеканалів заявили, що Україна “тепер житиме за законами воєнного часу”. Крім того, вони вигадали, що “всіх незгодних будуть розстрілювати на місці без розмови та суду”.

Примітно, що такі фантазії у пропагандистів виникли після новини, що українська поліція перейшла на посилений режим несення служби. Про це в Telegram повідомив блогер Анатолій Штірліц передає Обозреватель.

Варто зазначити, що пропагандисти розповідали про “розстріли” на тлі відео з антитерористичних навчань Національної поліції у Херсонській області. При цьому вони не уточнили, з чим саме варто бути “незгодним”, щоб зазнати таких “заходів”.

Такий фейк викликав хвилю жартів серед українців. Зокрема, на ахінею пропагандистів люди відповідали з іронією та “раділи”, що не “зустріли на вулиці патруль поліції”. Також українці згадали скандального нардепа Іллю Киву та з гумором зазначили, що саме тому він вирішив виїхати з країни.

Нагадаємо, особовий склад Національної поліції України з понеділка, 14 лютого, було переведено на посилений режим несення служби. Так правоохоронці працюватимуть до 19 лютого включно.