Вусатий злетів з котушок! Лукашенко приголомшив весь світ заявою: Ми готові це зробити! Засобами масової інформації передайте американцям, що вони можуть отримати гумдопомогу від Білорусі

Білорусь готова передати США гуманітарну допомогу, зокрема, йдеться про дитяче харчування. Таку заяву видав незаконно обраний президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Відповідне відео опублікував близький до Лукашенка Telegram-канал “Пул первого”, передає Obozrevatel. Нелегітимний глава держави погодився з висловлюванням журналіста про те, що “санкційний бумеранг” нібито “змів з американських полиць дитяче харчування”.

Лукашенко сказав, що підтримує ідею виступити з ініціативою надати таким чином гуманітарну допомогу американським дітям, незважаючи на напружені політичні відносини двох країн.

“Підтримую твою пропозицію – вона від народу. Ми готові американцям допомогти у постачанні дитячого харчування. Можете довести це через засоби масової інформації до кожного американця”, – відповів Лукашенко на запитання журналіста.

Після цього він почав хвалитися тим, що у Білорусі хороше молоко та м’ясні продукти, консерви, молочні суміші.

“Ми їм можемо поставити і допомогти. Якщо вони хочуть, хоч завтра почнемо постачання. І гуманітарною, але, я думаю, вони небідні, і купити зможуть”, – сказав незаконно обраний президент.