“Вибачте мене люди добрі..”: Віталій Ким вийшов на зв’язок, після власних “похоронів”, те що сталося, просто не передати словами

У рашистських соціальних мережах та телеграм-каналах 30 травня почали розповсюджувати фейкову новину про смерть керівника Миколаївської області Віталія Кіма.

Розмови про смерть Віталія Кіма прокоментував він сам, у своєму ранковому відеозверненні:

– Записав відео тому, що почали у рашистських телеграм каналах (писати), що я тут помер. Але тішить не це, тішить реакція друзів. Дзвонить Марченко, пише: «А чому ти мене не запросив на похорон?» Я йому відповідаю: «Вибач, сам спізнююся». Так що все гаразд, ми працюємо.

Щоправда, Віталій Кім не уточнив, про якого Марченка він говорив – Максима Марченка, керівника Одеської ОВА, або про генерала Дмитра Марченка, який курирує оборону Миколаївської області.

Глава Миколаївської ОВ також додав, що ЗСУ тіснять противника, а той у відповідь обстрілює Миколаїв та населений пункти області з артилерії.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.