Викинули, як блохастого пса! Стало відомо, що главу кремля опустили нижче плінтуса: виключили особисту присутність путіна на саміті G20

Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що влада Індонезії виключила особисту присутність Путіна на саміті “Великої двадцятки” на Балі, який повинен пройти 15-16 листопада 2022 року.

Про це Драгі заявив на прес-конференції по завершенні саміту “сімки”, передає Політека.

“Що стосується президента путіна на “двадцятці”, президент Індонезії Джоко Відодо виключив це категорично, російський президент не приїде”, – сказав Драгі. Однак при цьому він не виключив виступи президента рф по відеозв’язку.

Зазначимо, що раніше з’явилася інформація з кремля, що там нібито підтвердили участь путіна в саміті G20 на Балі. “Так, ми підтвердили, що наша участь також передбачається”, – заявив російським ЗМІ помічник президента рф Юрій Ушаков.

При цьому він не зміг відповісти, чи буде Путін присутній на саміті особисто, або візьме участь у форматі відеозв’язку.

Примітно, що в саміті також візьме участь президент України Володимир Зеленський. Таким чином, розглядалася можливість, що він зможе особисто зустрітися з президентом рф. Раніше український лідер неодноразово висловлював бажання особисто поговорити з кремлівським диктатором.