Вже скоро ми будемо свідками ракетних ударів по російських містах, вони стануть неминучими – військовий аналітик

Посол РФ у США Анатолій Антонов назвав передачу Україні далекобійних систем M270 MLRS та HIMARS неприпустимим. Він вважає, що у ЗСУ з’явиться можливість завдавати ударів по російським містам.

Думку стосовно цього висловив Офіцер Армії оборони Ізраїлю, військовий аналітик Ігаль Левін: “Ужооос який. Як страшно. Ні війні! А взагалі дуже зворушливо. Я нагадаю, що перший удар по Берліну був здійснений поляками ще восени 1939 року, потім англійцями в 1940 і вже радянським союзом влітку в 1941. Німці вживали заходів, але не обурювалися.

Тому що їм було очевидно, що війна це не гра в самі ворота. Коли ти б’єш, то вдарити можуть і тебе у відповідь.

Росіяни, як маленькі діти. Вони думають, що можна знищувати міста та проводити геноцид, але при цьому залишатися безкарними. Та навіть будь-який гопник знає, що коли бичиш на вулиці, завжди може прилетіти назад.

А тут неприпустимим вони це вважають, бл*дь.

Бо це не лише цей посол. Я часто бачу позицію від росіян, що, мовляв, так, війна в Україні це звичайно погано, але бомбити міста Росії? Вбивати російських людей? Наносити аж цілі удари.

Аж по цілих містах, аж у цілій Росії.

Поки що цілою…”

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.