З’явилась просто шалена інформація! Кажуть, що помножили на нуль “головного” окупанта Херсонської області

У Херсоні повідомили про підрив службового автомобіля місцевого гауляйтера – зрадника Володимира Сальдо. Він разом з охоронцями нібито перебував в авто під час вибуху.

Повідомляється також, що колаборантів начебто везуть до реанімації. Про це написав народний депутат 8 скликання та військовослужбовець ЗСУ Андрій Немировський, передає Obozrevatel.

“За непідтвердженими поки що данними, в окупованому Херсоні біля будівлі обладміністрації підірвано службовий автомобіль колаборанта “Сосальдо”, він і його охоронці в момент вибухів перебували в ньому, їх везуть швидкі в реанімацію. Слава українським партизанам!” – написав Немировський.

Достовірних підтверджень цієї інформації наразі немає.

ОНОВЛЕННЯ: На жаль, колаборант Сальдо вийшов на зв’язок і повідомив, що він живий і здоровий.

Він заявив, що повідомлення про те, що його везуть до реанімації, не відповідають дійсності, і що він “зараз займається зовсім іншим”.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2022 року РФ “призначила” колишнього мера Херсона Володимира Сальдо “головним” в області. Він з 2002-го по 2012 рік керував містом, а пізніше став нардепом Верховної Ради від Партії регіонів. Із початку вторгнення Росії на територію України зрадник підтримував дії Кремля.

Також повідомлялося, що Сальдо одним з перших отримав паспорт РФ у Херсоні.