Задум путіна розкрили! Є дві тактичних цілі: На це направлені всі кроти в Україні, яких ми не змогли вичитистити до 24/02 – екснардеп

Публікуємо допис політичного діяча, ексдепутата ВРУ Віктора Уколова: “Є дві тактичних цілі хитрування Путіна на його шісток в Україні:

1. Посварити України із Заходом, щоб ми залишились наодинці з Росією.
2. Пересварити українців між собою.

На це націлені всі кроти в Україні, яких ми не змогли вичитистити до 24/02. Для цього вербують “корисних ідіотів”, дестабілізуючи різні середовища.

Тому щоразу, коли вам захочеться висловити претензії Заходу за недостатню, нібито, допомогу – згадайте те про що я тут написав.

А наостанок цитата голови комітету начальників штабів США Марка Міллі – як виявилось міжнародне співтовариство поставило Україні навіть більше зброї, ніж просив головнокомандувач Валерій Залужний:

“Вони запросили 10 артилерійських дивізіонів – було доставлено 12 артилерійських дивізіонів. Знову ж таки, поставлено 97 000 протитанкових систем. Це більше протитанкових комплексів, ніж танків у світі.

Вони просили 200 танків – отримали 237 танків. Запросили 100 БМП – у них понад 300. Ми поставили, грубо кажучи, близько 1600 ЗРК і майже 60 000 снарядів до них”.

Віктор Уколов

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.