Загроза! 15 хвилин назад повідомили: “На Волинському та Поліському напрямках до семи батальйонів збройних сил Білорусі… “Точки -У” та “Смерчі”

На окремих полігонах на території Білорусі розгорнуті два ракетних дивізіони тактичного ракетного комплексу «Точка-У», а також дивізіон реактивної системи залпового вогню «Смерч». Влітку в Білорусі хочуть провести збори із залученням військовозобов’язаних.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, передає Громадське.

На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил Білорусі (до семи батальйонів) на ротаційній основі виконують завдання з прикриття ділянки українсько-білоруського кордону.

За інформацією Генштабу, на окремих полігонах на території Білорусі розгорнуто два ракетних дивізіони тактичного ракетного комплексу «Точка-У», а також дивізіон реактивної системи залпового вогню «Смерч». До всього, в період з 22 червня по 1 липня цього року в Гомельській області заплановано проведення зборів із залученням військовозобов’язаних.

У Генштабі попереджають, що загроза ракетно-бомбових ударів та артилерійських обстрілів з території Білорусі не зникла.

Білорусь не відправила в Україну свої війська, проте надала свою територію для російських військ, які здійснюють обстріли України. За підрахунками моніторингової групи «Беларускі Гаюн», з Білорусі по Україні запустили щонайменше 631 ракету.

Генштаб ЗСУ повідомляв, що в Білорусі лікуються російські окупанти, які отримали опромінення на Чорнобильській АЕС. Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко активно підтримує політику путіна.

Попри те, що низка країн та організацій запроваджують санкції і щодо росії, і щодо Білорусі у відповідь на агресію проти України, Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) не вважає Білорусь стороною війни проти України.