Замовили шашлики у кафе – отримали рахунок автоматною чергою. В Херсоні окупанти натрапили на “гостинний” сервіс та оперативне обслуговування від спротиву

Росіянам дуже активно показують в українському Херсоні, що їм там геть не раді. От і черговий випадок трапився з ними у місцевому кафе.

Російським окупантам захотілось “шиканути” і вони замовили шашлик. Але рахунок за таку трапезу подали в незвичному вигляді, повідомляє 24 канал.

Оборонці Півдня зауважили, що такі клієнти в ресторанах добре відомі місцевим через своє минуле. Адже їхнє походження з самого початку не було гідним. Тепер ще й прославились мародерством. Тому для обслуговування таких особливих гостей прибула спеціальна сервісна група, яка “відкрила рахунок за допомогою автоматної черги”.

“Два чеки по 200, та 1 – 300. Яскраві враження від вечері отримали геть не поважні гості закладу. Той, що 300, тепер покращує свій стан, не тільки фінансовий, в одній з лікарень тимчасово окупованого Криму. А ті, що вклалися в 200 – так само епічно вкладатимуться і в чорні мішки для сміття”, – похвалились наші захисники.

Схожа доля чекає всіх, хто прийшов на нашу землю вбивати та руйнувати.

Збройні Сили України на Півдні проводять контрнаступальні дії. Потрохи вдається звільняти наші території. Інститут вивчення війни називає такі контратаки на Запоріжжі та Херсонщині успішними. Фахівці прогнозують, що в найближчі тижні для російських окупантів буде ще більша загроза. Ворог там став у оборону. Також посилює системи ППО в Херсонській області, щоб відповідати на дії ЗСУ. Але у російських окупантів нічого не вийде. Адже українські захисники звільнять кожен клаптик нашої землі рано чи пізно.