“Жрьотє только! Гади, живьотє в камфартабєльних гателях”: сепаратистка на мітингу в Донецьку висловила своє “невдоволення” роботою ОБСЄ

Донецьк. На мітингу під готелем з ОБСЄшниками запитують думку випадкових звичайних жителів. Якась жінка з Зугреса висловлює думку про співробітників ОБСЄ, які тільки те й роблять, що користуються благами динири.

Однак вистачило кількох хвилин щоб визначити, що дана потерпіла від цих нахлєбніков – це колаборантка Оля Опіхайленко. «Нема жодного військового».

В ОБСЄ припиняють місію зі спостереження на Донбасі. Причина – протести біля штаб-квартири в Донецьку. Приводом для протестів стало затримання Україною співробітника Спеціального центру контролю і координації припинення вогню від “ЛНР”.

Вчора 200 мітингувальників прийшли під будівлю готелю, в якому розташовується штаб-квартира спостерігачів ОБСЄ, щоб висловити свій протест і заблокувати вхід в будівлю.

“З міркувань безпеки ми призупинили наші операції”, – заявив представник ОБСЄ. Криза навколо затриманого представника СЦКК розростається.