Змусили стати на коліна і просити вибачення: бійці АТО розшукали хуліганів, які побили їхнього побратима і провели з ними виховну роботу

У місті Торчин Волинської області четверо представників ромської національності побили ветерана АТО. Винуватців бійки знайшли і змусили на колінах просити вибачення.

У коментарях до відео йдеться, що чоловік стояв на зупинці громадського транспорту, коли на нього напала група людей у стані алкогольного сп’яніння. Деякі очевидці намагалися заступитися за ветерана і вплуталися в бійку. На ролику видно, що чоловік зі зламаним носом був у крові і намагався захищатися, коли роми били його ногами.

Пізніше в мережі з’явився ролик, на якому зняли публічне вибачення нападників, передає Фокус. Крім вуличних “бійців”, яких поставили на коліна, вибачення просили і їхні родичі.

“Клянуся вам перед Богом, що більше цього не повториться. Ми просимо вибачення перед чоловіком і перед усім народом”, — просили вибачення забіяки, визнаючи свою провину і те, що затіяли бійку в п’яному стані.

Очевидці у відповідь запитали, що вони збираються робити за те, що вони зламали ветерану ніс.

“Ми знаємо, що ви вмієте добре просити, ми почули ваші вибачення, але що ви збираєтеся робити за зламаний ніс?”, — запитували громадяни, коли організатори бійки вставали з колін.

Місцеві органи влади вже прокоментували інцидент. Так, у мережі з’явилася відеопублікація голови селищної ради Торчина Юрія Кревського, який запевнив усіх стурбованих, що за фактом нападу на ветерана АТО місцева влада звернулася в поліцію, СБУ, союз ветеранів АТО, а також до “Правого сектору”.