“Знайомство 3eлeнcькoгo зі страшною реальністю продовжується. З президентського інстаграму були змушені зняти пост про необхідність вакцінації”, – ветеран АТО

Знайомство 3eлeнcькoгo зі страшною реальністю продовжується. З президентського інстаграму були змушені зняти пост про необхідність вакцінації, бо вдячний виборець насував своєму куміру повну торбу мракобєсія та агресивної любові простих людей.

Просто останні 10 років наріду переважно скормлювали в телевізорі “доктора” Комаровського та “битву екстрасенсів”, а потім вcyчили “офіс простих рішень” – то як тепер його можна переконати, що вакцина це по наукє, а епідемії не припиняються голосуванням в РНБО.

Таких откритій чудних у Володимира Олександровича буде ще багато.

І тарифи не знижуються, і війна не закінчується, і економіка не росте по формулі “просто пєрєстать стрєлять” – але 4/5 населення вже ніколи не сприйме інших рецептів.

Бо такі як Володимир Олександрович зробили для цього дуууже багато, і тепер стали заручниками шоу, під час якого щодня вмирає більше людей, ніж загинуло в Іловайську.

Так що ото не умнічайте, а ізвольте до рояля, і бажано без штанів – для рейтингів корисно.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.