Знаю, що це звучить фантастично, але маю для українців чудову новину – вже скоро ви зможете повернутися до нормального життя

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав емоційного листа українським дітям, у якому запевнив, що весь цивілізований світ підтримує Україну у боротьбі з російською агресією. Політик зазначив, що діти мають пишатися своєю країною, батьками, сім’ями та військовими, які захищають батьківщину від окупантів.

Також Джонсон зазначив, що вірить у перемогу України та швидке повернення до нормального життя. Про це повідомляє “Британський канал новин”, передає Obozrevatel.

Глава британського уряду написав, що під час візиту до Києва побачив порожні вулиці та парки. Проте він висловив підтримку та зазначив, що діти мають пам’ятати про дві речі: Україна має мільйони друзів у всьому світі і своєю країною треба пишатися.

“Багато хто з вас бачив або пережив те, свідком чого не повинна бути жодна дитина. Проте щодня українські діти вчать усіх нас тому, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи. Я не можу придумати кращого прикладу для наслідування для дітей та дорослих у всьому світі”, – зазначив Джонсон.

Крім того, британський прем’єр висловив упевненість у тому, що Україна виграє у війні проти російських окупантів. При цьому він наголосив, що Велика Британія назавжди залишиться другом України.

“Я вірю, як і ваш президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися до своїх домівок, до своїх шкіл, до своїх родин. І що б не сталося, скільки б часу це не зайняло, ми у Великій Британії ніколи вас не забудемо і завжди будемо пишатися тим, що можемо називати вас своїми друзями”, – написав прем’єр.

Нагадаємо, школяр із Великої Британії надіслав листа президенту України Володимиру Зеленському, в якому висловив підтримку та побажав якнайшвидшої перемоги над Росією. Через деякий час 12-річний хлопець був приємно вражений, коли отримав відповідь від глави держави.